Apartman Temizliği Karşıyaka
Ücretsiz Bilgi Alın: 0 (232) 332 18 35

Apartman Temizliği

Ortak yaşam alanımız olduğundan dolayı, apartmanların düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Apartman denildiğinde, sadece merdivenlerin, demirlerin ve kapıların temizliği gelmesin aklınıza. Sağlık ve hijyen açısından apartman temizliği sadece binayı, merdivenleri suyla yıkamayla da olmaz. Çünkü ileriki zamanlarda, haşere sıkıntısı çok yaşanır. En fazlada asansörlü apartmanlarda, asansörün boşluğuna giden su, ileriki günlerde ağır koku, küf ve haşerelerin yuva yapmasına ve zamanlar dairelerinde sıkıntı yaşamasına sebep olur. Bu sıkıntıların olmaması için haftada en az iki defa, apartmanlar, dip köşe olacak şekilde, görünen görünmeyen her yer iyice temizlenmeli ve havalandırılmalıdır. En çok giriş çıkış yapılan bölgelerin daha sık ve detaylı olarak temizlenmesi gerekir. Girişte mis gibi bir atmosfer oluşturmak için, güzel kokulu ve kaliteli deterjanlar tercih edilmelidir.

Merdivenler, duvarlar, asansör boşlukları, en çok elin temas ettiği bölgeler deterjanlı su ile silinip kurulanmalı. Ortak yaşam alanı olan apartman temizliği sadece silme ve yıkama ile değil uygun deterjanlarla daha düzenli ve detaylı yapılmalıdır. İlk bakışta çok uğraştırıcı ve yorucu gibi görünüyor ama artık daha kolay ve pratiktir. Günümüzde bunun için her apartmanda görevliler bulunmaktadır. Apartmanların çoklu dairelerden dolayı yoğunluğu çok fazla olduğu için, buna apartman görevlileri de yeterli olmayabilir. Bu konuda özel görevli firmalar, apartmanların temizliğini yürütecek uzman, tecrübeli görevliler yollamaktadırlar. İşlerini ciddiyetle ve sorumluluklarının bilincinde yapan ekipler, geride tertemiz bir yaşama alanı bırakıyorlar. En çok ta temizlik işini güvenilir ellere bırakmalıyız.

Hijyen, sağlık açısından dikkatli, titiz çalışan uzman ekipler apartmanların temizliğini yapmaktadırlar. Apartmandan içeriye girdiğiniz zaman, kasvet havası, kirlilik yada kötü koku ile karşılaşmak yerine, pırıl pırıl, mis gibi kokan berrak bir görüntü ile karşılaşmak bizi psikolojik olarak ta rahatlatır. Binanın iç ve dış temizliği görüntü açısından da önemlidir. Eviniz ne kadar güzel, temiz olsa da, apartmanın dışardan bakıldığında, içine girildiğinde temiz ve ferah değilse psikolojik olarak evininde güzel olmadığını düşünürsün. Temizlik konusunda en ince ayrıntıya kadar dikkat eden ekipler, apartman temizliği konusunda hassas ve hijyenik olmakla birlikte güvenilirdir. Biliriz ki temizlik ile birlikte güven de çok önemlidir. Söz konusu temizlikse her şey çok güzel ve nizamlı olmalıdır. Apartmanlar, evlerin girişi olduğu için, daha temiz olmalıdır. Aksi halde, dışardaki, mikrop, pislik, hastalık ve haşereler eve rahatlıkla girer. Toplu yaşam alanlarının temiz ve hijyenik olması insan sağlığı için de çok önemlidir.

En iyi Fiyatı Almak İçin Hemen Bizi Arayın