Apartman Temizliği Karşıyaka
Ücretsiz Bilgi Alın: 0 (232) 332 18 35

Merdiven Temizliği

Apartmanlarda, işyeri binalarında, merdivenler en çok kullanılan bölgedir. En çok temiz olması, göze ve sağlığa hitap açısından çok önemlidir. Eskiden bu güne kadar gelen bir alışkanlık, merdiven temizliği işlerinde, bir tanıdığın vasıtası ile bu işi yapan kişiler bulunup temizlik yaptırılır. Fakat bu hem riskli hem de hijyenik olmayabiliyor. Serbest çalışanlar oldukları için, sigortaları yoktur ve herhangi bir iş kazasında sıkıntı yaşanabilir. Bu hem çalışanı, hem de bina yöneticilerini zarara sokar. Ayrıca temizlik iyi olmadığında, binaya, merdivenlere, binanın içinde bulunan eşyalara verilebilecek zararların hesabını soramazsınız. Çünkü karşınızda bir muhatap bulamazsınız. Bu güne kadar, bir çok aparman yöneticinden, iş yeri bina yöneticilerinden, bu tarz sıkıntı yaşayanlar oldu. Bina içinde eşyaların zarar görmesi, yıpranması, kırılması ya da iş esnasında küçük kazalar yaşanması, her iki tarafı da zor durumda bırakmıştır.

Güvenlik ve temizlik bakımından, daha emin ve güvenilir kişilerle çalışmak çok önemlidir. En çokta merdiven temizliği konusunda emin kişilerle çalışmak çok önemlidir. Günümüzde bunun için temizlik şirketimiz taleplerinize çok iyi şekilde cevap veriyor. Güvenilir, sağlam ekip, kaliteli ekipmanlarla çalışan şirketimiz, her türlü sıkıntınızda da yanınızdadırlar. Temizlik bittikten sonra, yaşayabileceğiniz sorunları gerekli kişilere ilettiğinizde, size yardımcı olmakla yükümlüyüz.

Bu konuda apartman yöneticilerine çok iş düşüyor. Güvenilir bir firma ile iletişime geçmek ve her şeyi en ince ayrıntısına kadar görüşmek, anlaşmak gerekiyor. Her zaman güvenilir bir firma ile çalışmak, gelecekte yaşayacağınız maddi ve manevi sorunlarında ortadan kalkması demektir. Ayrıca merdiven temizliği esnasında yaşanabilecek iş kazalarında, sıkıntılar yaşamazsınız. Bu da en önemli konudur. Her şey güvenli, temiz olduğu zaman sizlerde huzurlu olursunuz. Alt tarafı bir merdiven temizliği deyip geçmeyin. Çünkü o kadarda basit anlatılacak, sıradan bir şekilde yapılacak bir iş değil. Suyu yukardan aşağı döktünüz bide akıttınız, bitti değil. Bu şekilde kesinlikle olmamalı. Merdiven ile birlikte tırabzanların temizliğinden, tavanlardaki, örümcek ağlarına, duvarlara ve kapılara kadar, her yer temizlenmeli. Olası kazaları önlemek içinde, yıkanıp temizlenen merdivenler, iyice kurutulmalı. Kullanılacak deterjanlarda kimyasal içermemeli ki, hiç kimse olumsuz olarak etkilenmesin. Kimyasal ürünler, bina sakinlerinin sağlık sorunları yaşamalarına sebep olur. Kötü koku ise, olumsuz duygu bırakır. En güzel duygu da temizlik sonrasında hoş kokulu bir parfüm sıkılarak bırakılır. Binaya girildiğinde, bir bahar esintisi ruhu, güzel bir temizlikte, gözü ve sağlığı okşar. Bunun için, her şeyin kaliteli olması, çalışanlarında titiz, tecrübeli olması gerekir.

En iyi Fiyatı Almak İçin Hemen Bizi Arayın