Apartman Temizliği Karşıyaka
Ücretsiz Bilgi Alın: 0 (232) 332 18 35

Hakkımızda

Firmamız kurulduğundan beri önceliğimiz müşterimizin taleplerini dikkatli olarak dinlemektir. En ince ayrıntısına kadar öğrenip, taleplerine en iyi cevabı, en kaliteli şekilde vererek ardımızda huzurlu, içi rahat kişiler bırakmak bizim mutluluğumuzdur. Aldığınız temizlik hizmetinden sizler ne kadar memnun kalırsanız, bizlerde o kadar mutlu oluruz. Müşterilerimizle seviyeli olmakla birlikte, bir aile çerçevesi içinde iş yapıyoruz. Sizden biri gibiyiz, bizden biri gibisiniz. Sağlığınız, güvenliğiniz, istekleriniz bizim için çok önemli. Tedirginlikleriniz, istekleriniz bizim için çok önemli. Bizlere istediğiniz zaman telefonla ulaşabilir isteklerinizi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Sizin için temizlik hizmetini kolaylaştırıyor, bu konudaki tüm işlerinizi hafifletiyoruz. Size sonrasında kahvenizi içip güle güle kirletmek kalıyor.

Temizlik hizmetimiz bittiğinde, sıkıldığınız bir durum yada memnun kalmadığınız bir temizlik olduğunda, eleştiri ve şikayetlerinize her zaman açık ve telafiye gönülden hazırız. Telefonun ucunda hep hazır bekleyen müşteri temsilcilerimiz, fikir, görüş ve sorularınıza cevap vermek için bekliyor. Biz sizler için iyi ki olmak için, kendimizi geliştirmeye ve yeniliklere açık olmaya devam ediyoruz. Temizlik konusunda da, teknolojinin sunduğu bütün yenilikleri sizlerle paylaşıyoruz. Temizlik ve sağlık için gerekli olan tüm donanıma sahibiz. Temizlik, sağlık, hijyen, güvenlik ve memnuniyet sizler için önemli olduğu kadar bizler içinde çok önemli. Çalışmalarımız bu doğrultuda ilerliyor. Verdiğimiz temizlik hizmetlerinde, eleştiri ve fikirlerinize her zaman açığız ve sizleri can kulağı ile dinlemeye hazırız. Daha iyisi olmak için sizlerin de fikir ve görüşlerinize önem veriyoruz.

Apartman Temizliği hizmetinde gerekli olan tüm araçlarımız, kaliteli ve hijyene uygun sağlanmaktadır. Güler yüzlü, tecrübeli ve güvenli çalışanlarımızla hizmete hazırız. Bakteriler, virüsler, bir türlü çıkmayan lekeler ile savaşmak bizim işimiz. Kullandığımız tüm ürün ve deterjanlarımız anti bakteriyeldir. Temizlik hizmetlerimizde, tüm deterjan ve diğer araçları kendimiz getiriyoruz. Bunun için sizlerin herhangi bir masraf yapmanıza gerek yok. Sadece kapınızı açın, isteğinizi söyleyin, gerisini bize bırakın. Kusursuz bir hizmet için gerekli tüm donanımlara sahibiz. Sağlığınızı öncelik alarak bu konuda hassas ve titiz davranıyoruz. Sizin için her şeyi düşünerek, en sağlıklı ve kaliteli hizmeti sunuyoruz. Bizlere mekanlarınızı gönül rahatlığıyla teslim edin ve kaliteli hizmeti canlı canlı görün. Arayın, çağırın ve en güzel hizmeti tadın.

img